Domácí výhra s Otrokovicemi a posun na první místo!

Do Bystrce tentokrát přijel ofenzivně laděný tým z Otrokovic, který se rozhodně nechtěl spokojit s jakoukoliv ztrátou bodu. Již ve 4.minutě hosté ale dostali jasně najevo, že to na stadionu u řeky Svratky nebudou mít jednoduché – útočník Tomáš Juříček poslal Dostu do vedení 1:0. Hosté se ale v první půli prezentovali velice dobrou kombinační hrou, k vyrovnávacímu gólu to však nevedlo, ačkoliv šance na to byly. Hned zkraje druhého poločasu se trefil opět Tomáš Juříček a poté, co jsme se do 55.minuty dokázali prosadit ještě dvakrát díky gólům Adama Smejkala a Vojty Kocmana, bylo o vítězi utkání rozhodnuto.

Protože dosavadní lídr tabulky z Bohunic prohrál v neděli na půdě brněnské Sparty 3:0, dostali jsme se o bod do čela tabulky!

FC Dosta Bystrc – Kníničky 4:0 FC Viktoria Otrokovice (poločas 1:0)

Dosta: Koutný – Veleba, Smejkal, Mica (60. Sadílek), Kabeláč – Kučera, Skoumal, Kocman (77. Zlámal), Špánek (75. Pelc) – Fretzer, Juříček

góly: 4. a 48. Juříček, 51. Smejkal, 55. Kocman