Povinné vítězství nad Velkým Meziříčím

V domácím zápase proti soupeři z posledního místa tabulky nás čekal jediný úkol, a to zajistit si povinné vítězství. V první půli bylo jasně poznat, kdo je na hřišti pánem – Dosta po většinu času kombinovala na soupeřově polovině a trestala soupeřovu nedůslednost. Výsledkem toho bylo po první půli pro hosty hrozivě vypadající skóre 7:1. Druhý poločas jsme totálně prospali, Velké Meziříčí se dostalo do hry a trápilo momentálního lídra tabulky. Za týden nás čeká veledůležité utkání proti Bohunicím o první místo, přijďte podpořit bystrcké starší dorostence v boji o titul v sobotu 7.června. Hraje se od 10:00 na stadioně v Bystrci.

FC Dosta Bystrc – Kníničky 8:3 FC Velké Meziříčí (poločas 7:1)

Dosta: Koutný (66. Roblík) – Sadílek, Smejkal, Mica, Černý – Veleba (57. Růna), Skoumal, Kocman (86. Piák), Zlámal – Fretzer, Špánek (46. Hála).

góly: 15., 29. a 33. Fretzer, 18., 23. a 57. Smejkal, 6. Skoumal, 36. Veleba