Z Vrchoviny s bodem

V utkání na půdě Vrchoviny jsme očekávali těžký duel proti důrazně hrajícímu soupeři, což se také při několika soubojích potvrdilo. V 5.minutě jsme šli do vedení, když Tomáš Juříček našel v malém vápně Michala Fretzera, který úspěšně zakončil na 0:1. V 15.minutě bylo ale po standartní situaci domácích a našem nedůrazu na hranici vápna opět vyrovnáno. Celkově můžeme říct, že utkání příliš fotbalové krásy nepobralo, nám se kombinace příliš nedařila a domácí se o ni ani moc nesnažili. Po faulu Tomáše Juříčka na brankáře domácích navíc musel náš nejlepší střelec předčasně do sprch a my dohrávali utkání v desíti. Bohunice doma remízovaly s Přerovem 1:1, takže stále držíme jednobodový náskok na čele tabulky.

SFK Vrchovina 1:1 FC Dosta Bystrc – Kníničky (poločas 1:1)

Dosta: Koutný – Veleba, Mica, Smejkal, Kabeláč – Zlámal, Skoumal, Gryc, Špánek – Juřiček, Fretzer

gól: 5. Fretzer

ŽK: Mica, Gryc, Juříček

ČK: 67. Juříček