Dobře odvedená práce v Třebíči

Věděli jsme, že nás v Třebíči opět nečeká nic lehkého. V tabulce jarních zápasů se Třebíč nacházela na třetím místě (s 15 body o skóre za Bohunicemi). Bezbrankový první poločas nabídl několik šancí, převážně to byly šance na straně hostující Dosty. Velmi často se do zakončení dostal Marek Chlad, buď jej ale zastavila branková konstrukce nebo pískaný ofsajd. Do šancí se ale dostala i domácí Třebíč, zakončení domácích hráčů vždy ale zlikvidoval dobře chytající Denis Koutný. Ve druhém poločase byl obraz hry podobný jako v první půli, na první gól zápasu si přítomní diváci museli počkat do 67. minuty, kdy z rohu našel Lukáš Skoumal hlavičku Adama Smejkala a ten se nemýlil. V 80.minutě nás do dvoubrankového vedení dostal Marek Chlad, kterého ukázkově vysunul Tomáš Juříček. Ten o tři minuty později třetí brankou Dosty stanovil závěrečné skóre utkání na 0:3.

HFK Třebíč 0:3 FC Dosta Bystrc – Kníničky (poločas 0:0)

Dosta: Koutný – Veleba, Smejkal, Mica, Kabeláč (89. Černý) – Špánek (76. Kučera), Skoumal (85. Zlámal), Kocman, Chlad (88. Pelc) – Fretzer, Juříček (85. Sadílek).

góly: 67. Smejkal, 80. Chlad, 83. Juříček

ŽK: Juříček, Pelc